Ieškote įspūdžio, dovanų, idėjų, kurios nustebintu Jūsų draugus, pažįstamus, artimuosius? Mes siūlome Jums originalią dovaną.
Siūlome įsigyti vairavimo mokyklos “Autoketas” Dovanų kuponą ir pradžiuginti savo artimuosius, mylimuosius ar bendradarbius gimtadienio, vardadienio, Šv. Kalėdų, Motinos ar Tėvo dienos ir kitomis ypatingomis progomis.

DOVANŲ KUPONĄ GALIMA ĮSIGYTI ŠIAIS BŪDAIS:

⦁ Atvykti į vairavimo mokyklos ” Autoketas”, filialą ir čia sumokėti už jį. Dovanų kupono pinigų suma neribojama. Dovanų kuponą atsiimsite iš karto.
⦁ Užsisakyti inetrnetu, elektroniniu paštu info@autoketas.lt arba telefonu 867449696 darbo dienomis nuo 9.00 iki 18.00 val..
⦁ Užsisakę dovanų kuponą perveskite dovanojamą pinigų sumą į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą LT78 7044 0600 0803 1555, esančią AB SEB bankas, b/k 70440. Pinigų gavėjas – Vairavimo mokyklos ” Autoketas”, įmonės kodas 304054945, po to, arba apmokėkite grynais atsiimant. Apie apmokėjimo būdą informuokite telefonu ar elektroniniu paštu užsakydami kuponą.
⦁ Gavę iš banko apmokėjimo patvirtinimą, Dovanų kuponą galite atsiimti vairavimo mokyklos filiale, kuriame jis buvo užsakytas.
⦁ Jai Dovanų kuponas buvo užsakytas inetrnetu, elektroniniu paštu arba telefonu, atsiimant užsakovas privalo pateikti asmens dokumentą ir Dovanų kupono apmokėjimo kvitą.

VAIRAVIMO MOKYKLOS ” AUTOKETAS” DOVANŲ KUPONO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

1. Vairavimo mokyklos ” Autoketas” Dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti vairavimo mokyklos ” Autoketas” teikiama paslaugą. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš pasirašant sutartį teikiamai paslaugai.
2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga. Dovanų kupono turėtojas gali naudotis bet kuriamia vairavimo mokyklos ” Autoketas” filiale bet tik tą paslaugą kuria nurodytą Dovanų kupone.
3. Dovanų kupone būtina užpildyti perkamos paslaugos sumą ir/ar perkamos paslaugos pavadinimą.
4. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už suteiktas paslaugas bet kuriame vairavimo mokyklos ” Autoketas” filiaę.
5. Dovanų kupono galiojimo terminas yra 6 mėnesiai nuo jo įsigijimo dienos.
6. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
7. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
8. Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus.
9. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamą paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais ir/ar mokėjimo pavedimu.
10. Dovanų kupono turėtojui įsigijus paslaugų už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone, likusi suma Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.
11. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
12. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, nurodytos pinigų sumos dydžio, antspaudų, parašų ar hologramos, Dovanų kuponu atsiskaityti už paslaugas negalima, toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.

Kontaktai

867 44 96 96

autoketas123@gmail.com